Web Geliştirme | Neler Yapıyoruz? | Nexart Reklam Ajansı | 360° Kreatif Dijital Ajans

View

Drag

NELER YAPIYORUZ?

Web Geliştirme

Web geliştiricilerimiz Craft CMS sayesinde, kullanıcılar için zahmetsiz içerik yönetimi paneli oluştururlar. E-ticaret kapsamında şablonlardan uzak, tamamen özelleştirilebilir ve işletmelere benzersiz mağazalar inşa etme gücü veren yapılar tasarlarız.

Web Geliştirme

  • 1-Araştırma ve Analiz
  • 2 - Strateji ve Planlama
  • 3 - Bilgi Mimarisi
  • 4 - Konsept Oluşturma

Craft CMS

İhtiyacınıza yönelik hazırlamış olduğumuz web sitesi yazılım projelerimizde kullandığımız içerik yönetim sistemimiz, web sitenizin içeriğini kodlarla uğraşmanıza gerek kalmadan tek bir platformdan yönetebilmenizi sağlar. Ayrıca, kullanılan sistem kodu değiştirmekten daha güvenli bir seçenek olmakla birlikte zamandan ve mali kaynaklardan da tasarruf etmenize imkan tanır.

E-Ticaret

Gelişmiş e-ticaret yazılımları, pazaryeri entegrasyonları, ödeme altyapıları, yönetim panelleri gibi e-ticaret projeleriniz için gerekli her türlü çözüm için deneyimli ve uzman mühendis kadromuzla hizmet vermekteyiz. Sunduğumuz çözümler sayesinde dijital dönüşüme güvenli ve sağlam bir şekilde adım atmanız için çalışıyoruz.

Mobil Uygulama

Android ve iOS platformlarındaki yenilikçi mobil uygulama çözümlerimiz ile hedef kitlenizle sürekli etkileşim halinde olmanızı sağlıyoruz. Native İOS Android Uygulamaları, Özel Mobil Uygulamalar, Cross-Platform Mobil Uygulamalarımızla yanınızdayız.

Performans

Web performans testleri; web üzerinde barınan uygulamaların arabirimleri ve diğer işlevlerini test etmek için kullanılan özel bir test yöntemidir. Web uygulamalarınız için gerçekleştirmiş olduğumuz performans testleriyle uygulamanızın tamamen işlevsel, sorunsuz ve güvenli bir şekilde çalışmasını sağlayabilirsiniz.

On-Going Support

Web uygulamalarınız için yazılım sonrası devam eden bakım, destek ve güncelleştirme hizmetlerimizle web sorunlarınızda hızlı, güvenilir ve yenilikçi çözüm önerileri sunuyoruz.

NELER YAPIYORUZ?

Bir markadan ve dijital ajanstan beklediğiniz her şeyi yeniden tanımlıyoruz.

İLETİŞİM

Potansiyel Projeleriniz İçin Bizimle İletişime Geçin

İsim

E-mail

Telefon

Mesaj