View

Drag

Ulusoy Elektrik

Genel Bakış

Ulusoy Elektrik 1985 yılında kurulan, Türk elektromekanik endüstrisinin sektör lideri şirketidir.

Projenin Tanımı ve Amacı

Güçlü Marka, Güçlü Tasarım

Ulusoy Elektrik marka kurumsal kimlik tasarımları yenileme faaliyetleri kapsamında düzenli aylık stratejik toplantılarla belirlenen ihtiyaç analizleri neticesinde grafik tasarım ihtiyaçları karşılanmıştır. Prestij ve ürün kataloglarının tasarımları, üç ayda bir çıkan Ulusoy Dergisi’nin içerik üretimi ve tasarımı, şirket için görsellerin tasarlanması, sosyal medya paylaşımlarının tasarımları, fuar stand görsel tasarımları ve baskıya hazır bir biçimde iletilmesi, basın ilanları ve faaliyet raporu tasarımları olmak üzere tam hizmet reklam ajansı olarak çalışılmıştır.

Hücre Dergisi

Ulusoy Elektrik’in kurum içi yayını olan ve üç aylık periyotlarla yayınlanan Hücre Dergisi’nin içerik üretimi ve tasarımları gerçekleştirilmiştir. Kreatif ekip tarafından oluşturulan profesyonel dergi tasarımında mizanpaj, orantı, hiyerarşi, denge, bütünlük, devamlılık kriterleri gözetilmiş, etkili görsellerle dergi içeriği zenginleştirilmiştir.

Faaliyet Raporu

Ulusoy Elektrik’in 2016 yılı faaliyet raporu için danışmanlık ve stratejik içerik üretimi yapmanın yanı sıra raporda infografik tasarım öğeleriyle zenginleştirilen özel tasarım ve baskı teknikleri kullanılmıştır.

Katalog Tasarımı

Ulusoy Elektrik Prestij Kataloğu ve ürün odaklı tanıtım katalogları detaylı ve kapsamlı araştırmalar, titiz çalışmalar kapsamında tasarlanmıştır. Ürün odaklı tanıtım katalogları İngilizce, İspanyolca, Almanca gibi çeşitli dillere uyarlanmıştır.

Sosyal Medya Konsept Tasarımı

Ulusoy Elektrik’in sosyal medya yönetimi için stratejistler tarafından rakipleri ve sektörü analiz ederek oluşturulan sosyal medya iletişim stratejisi doğrultusunda kreatif, etkili ve fark yaratan sosyal medya konsept tasarımları gerçekleştirilmiştir.

Fuar Uygulama

Ulusoy Elektrik için marka ve ürün tanıtım faaliyetleri kapsamında gerçekleştirilen 2016 Hannover Messe fuarı için etkileyici ve modern fuar stand tasarımları gerçekleştirilmiştir. Tasarımlar organizasyon katılımcıları tarafından ilgi görmüş ve beğenilmiştir.

Afiş Tasarımı

Ulusoy Elektrik afiş tasarımları ihtiyaçlar doğrultusunda fark yaratan, dikkat çekici ve zengin içeriklerle hazırlanmış, yayınlanmıştır. Tasarımlarda bütünlüğe ve mesaja uyum kriterleri gözetilmiş, çarpıcı görseller kullanılmıştır.

Basılı İşler

Ulusoy Elektrik için ilan, etkinlik, duyuru ve şirket içi basılı ihtiyaçlar dahilinde basılı işlerin tasarımları titiz ve hızlı geri dönüşümlerle gerçekleştirilmiş, marka kurumsal kimliğinde standart bir yapı oluşturulmuştur.

Sonuçlar;

  • Yenilenen, kaliteli ve dinamik marka imajı
  • Hedef kitleye erişimde etkil görsel iletişim
  • Bütünsel yapıyla sağlamlaştırılan kurumsal kimlik

Doğru Analiz

Doğru Uygulama

Doğru Strateji

Marka Bilinirliğinde Artış

İLETİŞİM

Potansiyel Projeleriniz İçin Bizimle İletişime Geçin

İsim

E-mail

Telefon

Mesaj