View

Drag

UCI

Genel Bakış

UCI (Ulusoy Copper Industries) Ulusoy Yatırım Grubu’nun kırk yılı aşan yüksek teknolojili sanayi üretimi tecrübesiyle bakır boru üretiminde öncü bir markadır.

UCI - Logo Tasarımı

Yeni nesil makine ekipman ve yazılım çözümleri ile endüstri 4.0 normlarında boru üretimi yaparak Türkiye ve Global pazarda yerini almak isteyen Ulusoy Copper Industries için, marka hedeflerini karşılayan, etkileyici ve özgün logo tasarımımızla fark yarattık.

Logo Hikayesi

Marka için tasarladığımız logoda çıkış noktamızı marka ana üretim faaliyetinde yer alan ‘bakır boru’ olarak belirledik. Tek bir satırda net bir şekilde verilen firma ismiyle, firmanın özgüvenini ve kendinden emin marka kimliğini direkt olarak göstermek istedik. Markanın hem esnekliğini, hem de alanındaki başarısı ve azmini aynı anda göstermek için de amblemde genel anlamıyla yumuşak fakat belirli noktalarda keskin çizgiler kullandık.

Kurumsal Kimlik Tasarımı

Globale erişim, değişim ve dönüşüm kapsamında birlikte çalıştığımız UCI için logo tasarım sürecimizi kurumsal kimlik tasarımlarıyla sürdürdük. Logoyla uyumlu, kurumsal marka imajına ve hedeflerine uygun olarak tasarladığımız kurumsal kimlik argümanlarımızla marka kimliğini baştan sona yeniledik.

Bizimle Üretmek İster misiniz?