UI / UX Tasarım ve Teknoloji | Neler Yapıyoruz? | Nexart Reklam Ajansı | 360° Kreatif Dijital Ajans

View

Drag

NELER YAPIYORUZ?

UI / UX Tasarım ve Teknoloji

Web sitesi veya uygulamalarınıza yönelik tasarım sürecinde, ürün veya hizmetinize özel tasarım ve içerik hazırlarız. Prototip aşamasında ise, bir web sitesinin veya uygulamanın omurgasını, tasarımını, içeriğini ve çalışma prensiplerini gösteririz. Müşterilerimiz bu sayede online’a geçiş öncesinde kullanıcı deneyimini yaşama şansına sahip olurlar.

UI / UX, Tasarım ve Teknoloji

  • 1 - Araştırma ve Analiz
  • 2 - Strateji ve Planlama
  • 3 - Bilgi Mimarisi
  • 4 - Konsept Oluşturma

Prototip ve UX

Nexart Dijital’de uygulanacak olan bir tasarım projesi prototip süreciyle başlar. Oluşturulan prototiple tasarım fikri somutlaşıp netleşerek UX için hazır hale getirilir. Yapılan analizlerle prototibin kullanıcı isteklerini karşılayıp karşılamayacağı belirlenir. Sonrasında devam eden UX süreciyle de geliştirme ve iyileştirme devam ederek hedef kitleye mümkün olan en iyi deneyimin sunulması sağlanır.

Özel Tasarım UI

Kullanıcı deneyiminden yola çıkarak hazırlanan UX tasarım, UI ile görsel olarak zenginleştirilir. UI, kullanıcı etkileşiminden çok, tasarımın göze hitap etmesiyle ilgilenir. Markaya ve projeye yönelik özel, modern ve estetik algısı yüksek tasarımlar gerçekleştirilir.

Görsel İletişim Tasarımı

Görsel İletişim Tasarımı ile dijital medya başta olmak üzere pek çok platformda görsel içerikler üretilerek müşteri ve marka arasında bir bağ oluşturulur, etkileşim artırılır. Oluşturulan tasarımların marka kimliği ve hedeflerine uyumlu, yaratıcı ve özgün olmasına önem verilir.

İçerik ve Grafik Tasarımları

Bir mesajı iletmek, bir görseli geliştirmek veya bir düşünceyi görselleştirmek için oluşturulan içeriklerin algılanabilir ve görülebilir bir düzlemde görsel tasarımlarının yapılmasıdır. Alanında uzman, deneyimli ekibimizle etkili ve yaratıcı tasarımlar oluşturulur.

Deneyimsel Arayüzler

Bir web sitesi, mobil uygulama ya da herhangi bir dijital ortamdaki ön görsel çalışmalarının kullanıcı deneyimi göz önüne alınarak tasarlanması sürecidir. Arka planda yazılan yazılım ön planda kullanıcıya görsel olarak sunulur. Ekibimiz içerisinde yer alan mühendis kadromuzun detaylı araştırma ve analiz desteğiyle mümkün olan en iyi arayüzün tasarlanması amaçlanır.

NELER YAPIYORUZ?

Bir markadan ve dijital ajanstan beklediğiniz her şeyi yeniden tanımlıyoruz.

İLETİŞİM

Potansiyel Projeleriniz İçin Bizimle İletişime Geçin

İsim

E-mail

Telefon

Mesaj