Nasıl Yapıyoruz? | Nexart Reklam Ajansı | 360° Kreatif Dijital Ajans | Ankara Reklam Ajansı

View

Drag

Nasıl Yapıyoruz

Süreç Modelleme Yeniden ve Geliştirerek İfade Etme

Proje yaratım süreçlerimizde gerçekleştirmiş olduğumuz süreç modelleme tekniğiyle, uygulanacak projeyi analiz ediyor, ayrıştırıyor ve modelliyoruz. Yeniden ve kapsamlı bir şekilde ifade edilen süreçler için planlar oluşturup uyguluyoruz. Oluşturduğumuz modelle detaylı ve özenli bir çalışma sunarken aynı anda da süreç verimliliğinde artış sağlıyoruz.

Nexart Kreatif
01

Araştırma ve Analiz

Müşterilerimizin mevcut durumlarını analiz etmek ve ihtiyaçlarını doğru tespit edebilmek için çalıştaylar düzenliyoruz.

02

Bilgi Mimarisi / Strateji

Web tasarım yapısıyla ilgili plan oluşturabilmek için bilgi mimarisini dijital pazarlama planını oluşturabilmek için ise stratejiyi kılavuz olarak kullanıyoruz. Her projeye özel hazırladığımız akış diyagramları ile izleyeceğimiz tüm adımları ve şablonları (wireframe) belirliyoruz.

03

Kreatif Konsept

Bu aşamada, oluşturulan strateji ve hazırlanan “wireframe”lerle tasarım trendlerine ve kullanıcı deneyimine uygun kreatif çalışmalar yapıyoruz.

04

içerik Üretimi

Projenizin üretileceği mecra, stratejide belirlenen hedef kitle, marka kimliği ve marka mesajı doğrultusunda yaratıcı içerik üretiyoruz.

05

Uygulama ve Kullanıcı Deneyimi

Projenizi geliştirmek veya iyileştirmek için oluşturulan kreatif tasarımları tüm projeye entegre ederek, baştan sona kadar hedef kitleye mümkün olan en iyi deneyimi sunmaya çalışıyoruz.

06

Ölçümleme ve Raporlama

Projenizi hayata geçirdikten sonra projenin etkinliğini ölçüyor, sonuçları objektif kriterlere göre analiz ediyor ve raporluyoruz.

Proje Üretim Süreci

Markalama Felsefesi

Bir markayı oluşturan unsurları, birbirini takip eden ve ilerleten ayrılmaz bir bütün olarak ele alıyoruz. Bütünün birbiriyle uyumuna ve birbirlerinin amaçlarına yönelik olmasına dikkat ederek oluşturduğumuz markalama sürecinde beş ana unsur üzerinde duruyoruz. Markalama felsefemizde bütünün her bir parçası bir diğer parçayı destekleyici ve tamamlayıcı nitelikte yer almaktadır. Böylelikle, sürekli değişim ve gelişim döngüsü devam ederken, marka kimliği de dinamik bir yapı halinde sürekli büyümektedir.

  • 1 - Marka Kimliği
  • 4 - Marka Mesajı
  • 2 - Hedef Kitle
  • 5 - Konumlandırma
  • 3 - Ses Tonu, Dil
İLETİŞİM

Potansiyel Projeleriniz İçin Bizimle İletişime Geçin

İsim

E-mail

Telefon

Mesaj