Dijital Pazarlama Ajansı | Seo Hizmeti | Google Ads Danışmanlığı | Nexart Reklam Ajansı

View

Drag

NELER YAPIYORUZ?

Dijital Pazarlama

Biz sağlam bir strateji ve yüksek performans gösteren özgün içeriğin gücüyle organik pazarlamayı mükemmelleştiriyoruz. Amacımız hedef kitleniz ve markanız arasında bir bağ kurarak güven oluşturmak. Etkileşimi artıran dijital pazarlama faaliyetleri oluşturmak için, veri analizi, araştırma, ölçümleme ve kullanıcı davranışlarını anlamaya odaklanıyoruz.

Dijital Pazarlama

  • 1 - Araştırma ve Analiz
  • 2 - Strateji ve Planlama
  • 3 - Bilgi Mimarisi
  • 4 - Konsept Oluşturma

Dijital Strateji

Marka kimliği ve amaçları doğrultusunda hedef kitlenin belirlenmesi, hedef kitleye erişim yollarının saptanması, bu amaçla uygulanacak çalışmaların planlanması süreçlerini içeren dijital pazarlama stratejimiz ile dijital pazarlamada etkili sonuçlar elde ediyoruz.

Content Creation

İçerik üretim sürecimiz, hedef kitleniz ile etkileşime girmek için anlatım tekniklerinden yararlanılarak gerçekleştirilen bir fikir üretim sürecidir. Markanıza özel hazırlamış olduğumuz yaratıcı, günceli yakalayan, dinamik ve etkileyici içeriklerle hedef kitlenizle etkileşim sağlayabilir, marka bilinirliğiniz artırabilirsiniz.

Performans Pazarlama

Performans pazarlaması ile markanızın kimlere ne kadar ulaştığı, kimlerin ilgisini çektiği verilerle görülüp raporlanabilir. Markanızın dijital platformlarda izlediği ilerlemeler ölçümlenebilir. Size özel sunduğumuz performans pazarlama hizmetimizle markanızın tüm dijital platformlardaki çalışmalarından elde edilen veriler analiz edilir ve geri dönüşümler incelenir. Analiz edilen veriler yeni stratejiler üretmek üzere kullanılır.

Dijital Kampanya Yönetimi

Dijital kampanya yönetimimizde, kampanyanın düzenli olarak kontrol edilmesi ve raporlanması, mecraların performanslarına göre düzenlemelerin yapılması, oluşabilecek olağanüstü durumlarda kampanyanın durdurulması, yavaşlatılması veya hızlandırılması çalışmalarıyla etkili bir dijital kampanya yönetim süreci gerçekleştiriyoruz. Böylelikle, belirlenen hedeflere optimal süre ve bütçe ile ulaşılmasını sağlıyoruz.

SEO, ADS ve Sosyal Medya Yönetimi

Dijital pazarlama çalışmalarımızla hedef kitlenize hızlı ve kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz. SEO (Arama Motoru Optimizasyonu) ile web sitenizin organik aramalarda üst sıralara çıkacak stratejileri belirliyor, ADS ile doğru hedef kitle, doğru kampanya yönetimi gerçekleştiryoruz. Günceli yakalayan, yaratıcı içeriklerimizin yer aldığı sosyal medya yönetim stratejimizi analiz ve raporlamalarla sürekli olarak iyileştiriyoruz.

NELER YAPIYORUZ?

Bir markadan ve dijital ajanstan beklediğiniz her şeyi yeniden tanımlıyoruz.

İLETİŞİM

Potansiyel Projeleriniz İçin Bizimle İletişime Geçin

İsim

E-mail

Telefon

Mesaj