View

Drag

Coffee Chefs

Genel Bakış

Coffee Chefs, kahve sektörünün öncülerinden, geleneksel ve modern ürün yelpazesiyle tüm Türkiye’de bayilik vererek büyüme hedefinde olan bir kahve markasıdır.

Coffee Chefs - Logo Tasarımı

Bayilik projesi için büyüme hedefine ilişkin etkili kalıcı bir marka ismi ve marka ismiyle uyumlu, görsel içeriği zengin logo tasarımı ihtiyaçları dahilinde Coffee Chefs için strateji ve analiz çalışmalarıyla marka gereksinimlerini karşılayan, hedef kitleye erişimde etkili, akılda kalıcı ve özgün logo tasarımını gerçekleştirdik.

Logo Hikayesi

Coffee Chefs için tasarlanan logo ambleminde kahve fncanının üstten görünümünün içine doğudan doğan güneş misali doğudan batıya koşan güçlü at figürü yerleştirdik. Canlı turkuaz renk seçiminin yanında siyah renk kullanarak algıyı güçlendirdik. Böylelikle, firmanın pazarlama faaliytlerine uygun iddiasını logoya yansıtmış olduk.

Kurumsal Kimlik Tasarımı

Coffe Chefs’in logo tasarımına uyumlu kurumsal kimlik çalışmalarını; kartvizit tasarımı, antetli kağıt tasarımı, kapaklı dosya tasarımı, fatura tasarımı, irsaliye tasarımı, zarf tasarımları, cd / cd kabı tasarımları, tabela tasarımı, promosyon ürünleri tasarımları da dahil olmak üzere tamamladık. Kurumsal renkleri, kurumsal yazı fontlarını ve kurumsal standartları belirledik.

Bizimle Üretmek İster misiniz?