View

Drag

Aşkale Çimento

Genel Bakış

Aşkale Çimento, temelleri 1968 yılında atılan, Türkiye’nin en büyük ve en köklü çimento üretim kuruluşudur.

Aşkale Çimento - Logo Tasarımı

Geniş dağıtım ağıyla Türkiye’nin lider ve öncü firmalarından Aşkale Çimento için hazırladığımız logo tasarımıyla geleneği gelecekle birleştirdik. Strateji ve analiz çalışmalarımızla desteklediğimiz logo tasarımımızla kaliteyi ve kurumsallığı, yaratıcılık ve farklılıkla aynı anda sunarak, geniş kitlelere hitap eden, global bir marka imajı yarattık.

Logo Hikayesi

Aşkale için tasarladığımız logoda kökleri geçmişe dayanan ve gelecek hedefleri için kanatlarını açarak yola çıkan, ilerlemeye geçen bir uğur böceğinin hikâyesini anlattık. Gelenekten gelen gücü, geleceğe taşımak için oluşturulan yeni logoda kullandığımız modern tipografiyle de Aşkale Çimento’nun gelecekteki sağlam ve öncü konumlanmasını sembolize ettik. Logoda kullandığımız kırmızı ve gri renklerle çimentoya vurgu yaparken, dikkat çekici olmayı da başardık.

Logo tasarım sürecimizi takip eden kurumsal kimlik klavuzu çalışmalarımızla marka kimliğini netleştirerek, sağlam, güçlü, kaliteli ve bütünsel bir yapı oluşturduk. Baştan sona yenilenen kurumsal kimlik tasarımlarıyla yarım asırlık marka öyküsünü yenileyip, bir sonraki asır için sürdürülebilir hale getirdik.

Kurumsal Kimlik Kılavuzu

Kurumsal Kimlik Tasarımı

Bizimle Üretmek İster misiniz?